BEYMEN CLUB ÖZEL MÜŞTERİ PROGRAMI

 • ● Kazanılan haklar, kişiye özeldir ve belirtilen tarihler arasında kullanılmalıdır. Başka bir kişiye devredilemez, nakde çevrilemez.
 • ● İndirim Puanınızı kazanmak ve kullanmak için Beymen Club Card’ın yanınızda olmasına gerek yoktur. Cep telefonunuza gönderilecek şifre ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • ● Beymen Club Card’ınız, size özel avantajlar ve sizin alışverişlerinize istinaden Beymen Club’larda dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz puanı içerebileceği için kartınızın güvenliği çok önemlidir. Kartınızın güvenliğinden mutlaka emin olunuz. Kartınızı kaybetmeniz halinde, 444 4 700 numaralı Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattı'nı arayınız ya da en yakın Beymen Club'a uğrayınız.
 • ● Kazanılan Puanlar takip eden 2.takvim yılının sonunda geçerliliğini kaybeder. Puanlarınız ile ilgili bilgilere Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattı (444 4 700) üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • ● Güncel Puan bakiyenizi öğrenmek için Beymen Club Özel Müşteri İlişkileri Hattı 444 4 700’ü arayabilirsiniz veya size en yakın Beymen Club’a uğrayabilirsiniz.
 • ● Beymen Club Card; üyelerine farklı faydalar sunabilir ve/veya faydalar üyeler arasında farklılık gösterebilir. Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. Beymen Club Card programının şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir.
 • ● Mağaza satış sistemlerinde veya altyapıda oluşabilecek arızalar nedeniyle promosyon, Puan, ve duyuru gibi imkanların Üye’ye sağlanmamasından dolayı oluşabilecek aksaklık ve doğacak ihtilaflardan, Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.
 • ● Üye kart alırken vereceği bilgilerinin doğru olduğunu ve yanlış bilgi aktarımından kaynaklı zarar ortaya çıkması halinde hususta tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu beyan ve kabul eder.
 • ● Kartın fiziki olarak bulunmadığı durumlarda; müşteri kart başvurusu sırasında kayıt ettirdiği cep telefonu numarasını da kullanılabilir. Puan kullanım ve kazanımı cep telefonu numarasına gönderilecek tek kullanımlık şifre ile yapılabilir. Bir cep telefonu numarası tek bir Beymen Club Card numarası ile kullanılabilir. Kart sahibi cep telefonu numarası ve diğer bilgilerinin değişikliğini yalnızca Beymen Club mağazalarından yapabilir.
 • ● Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. kullanılmayan Puanları belli aralıklarla sıfırlama hakkına sahiptir.
 • ● Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş., Beymen Club Card programında her türlü değişiklik, ilave ve yenilikler yapma hakkını saklı tutar. Bu kartın sahibine sağladığı avantajlar hiçbir şekilde kart hamili bakımından müktesep hak teşkil etmez, bu avantajların kısmen ya da tamamen iptali, kısıtlanması, azaltılması mümkündür ve kart sahibinin bu gibi durumlarda hakkının ihlal edildiğinden, puanlarının silindiğinden ya da sair sebeplerle Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. aleyhine şikayet ve yasal başvuru hakkı bulunmamaktadır.
 • ● Beymen Club Card programı üyelik kaydı esnasında bu durum başvuru sahibine açıklamış olup şimdiden kabul edilmiştir.